ÚVOD
ARCHIV NOVINEK
KONCERTY
DISKOGRAFIE
BIOGRAFIE
HISTORIE
FOTOGALERIE
NA STAŽENÍ
KABÁT CHAT
KONTAKT
 
 

Doporučujeme

www.kabati.cz
www.kabati.cz/fanklub


Toto přihlášení neslouží k vytištění vaší vstupenky, zde řešíte pouze novinky zasílané e-mailem z www.kabat.cz. Pro přihlášení do systému vstupenek použijte tento ODKAZ.Vypich 2014, Big Band 2013 (3 DVD a 1 CD)
v listopadu


pictureKabát vydává nejobsáhlejší „komplet“ nových nosičů (3 DVD a 1 CD) ve své historii. Tento komplet má prozaický název Kabát 2013 – 2015. Bude obsahovat celý koncert KABÁT - VYPICH 2014, který bude na dvou DVD nosičích. Na dalším DVD je připraven téměř celý koncert z O2 Arény v Praze z Turné KABÁT...
Více zde...

Valkýra - videoklip – hotovo


pictureVíme, že nám skalní spílají, proč to ještě není, ale je to tady. Ano přátelé, klip je hotov, a vy si ho zde, nebo na You Tube – kanál KabátTV můžete prohlédnout. Bylo na tom hodně práce, něco jsme předělávali, upravovali, ale teď jsme spokojení, a klip může do světa.
Více zde...

Klip Valkýra – již brzy


pictureVypadá to, že jsme se na to buďto úplně vyprdli, nebo nevíme co s tím. Kdepak přátelé… dnes Vám servírujeme „trailer“ neboli po česku ochutnávku, a do prázdnin Vám klip předložíme v plné parádě.
Více zde...

Kabát „de facto“ vyřazen z účasti o nejprodávanější nosič roku!


pictureS politováním musíme konstatovat, že IFPI, což je „Národní federace hudebního průmyslu“ v podstatě vyřadila z účasti o nejprodávanější nosič za rok 2015 CD skupiny KABÁT: DO PEKLA/DO NEBE, v rámci udílení cen Anděl za zmíněný rok. Čísla prodejů tohoto alba, když budou ze strany IFPI uváděna, tak zkreslená a nepravdivá!
Více zde...

Kabát natáčí klip na Valkýru


pictureV sobotu 30.ledna 2016 začala skupina Kabát natáčet na píseň Valkýra z posledního CD - Do pekla/Do nebe svůj premiérový profi videoklip. Už dnes je jasné, že to bude nejen nejdražší ale i výtvarně nejvýraznější klip za dobu existence kapely.
Více zde...

STARŠÍ ČLÁNKY


Vítáme nový rok 2016
Hokejové hry Brno 2016 a SONO
Kabát je opět „multiplatinový“!
Český Slavík Mattoni 2015
Kabát koncerty 2016 – 2017
Vánoční koncert – Brno
Vánoční koncert v O2 Aréně