ÚVOD
ARCHIV NOVINEK
KONCERTY
DISKOGRAFIE
BIOGRAFIE
HISTORIE
FOTOGALERIE
NA STAŽENÍ
KABÁT CHAT
KONTAKT
 
 

Doporučujeme

www.kabati.cz
www.kabati.cz/fanklub


Toto přihlášení neslouží k vytištění vaší vstupenky, zde řešíte pouze novinky zasílané e-mailem z www.kabat.cz. Pro přihlášení do systému vstupenek použijte tento ODKAZ.Kabát „de facto“ vyřazen z účasti o nejprodávanější nosič roku!


pictureS politováním musíme konstatovat, že IFPI, což je „Národní federace hudebního průmyslu“ v podstatě vyřadila z účasti o nejprodávanější nosič za rok 2015 CD skupiny KABÁT: DO PEKLA/DO NEBE, v rámci udílení cen Anděl za zmíněný rok. Čísla prodejů tohoto alba, když budou ze strany IFPI uváděna, tak zkreslená a nepravdivá!
Více zde...

Kabát natáčí klip na Valkýru


pictureV sobotu 30.ledna 2016 začala skupina Kabát natáčet na píseň Valkýra z posledního CD - Do pekla/Do nebe svůj premiérový profi videoklip. Už dnes je jasné, že to bude nejen nejdražší ale i výtvarně nejvýraznější klip za dobu existence kapely.
Více zde...

Vítáme nový rok 2016


pictureVítání nového roku, a loučení se se starým, je nejen v našich zeměpisných šířkách a délkách veselé, ale mnohdy až bouřlivé. Zároveň je to období, kdy se člověk od nepaměti tak nějak ohlíží za právě skončeným rokem, a bilancuje. Hodnotí, jaký ten rok vlastně byl… co udělal dobře… co mohl udělat lépe.
Více zde...

Hokejové hry Brno 2016 a SONO


pictureK Brnu se léta jako synonymum používalo, že je zlatá loď. Poslední léta by se to ale zcela jistě dalo vyměnit za: Brno je město hokeje. Domácí tým Kometa táhne. Utkání jsou vyprodaná dopředu, a modrobílé šály potkáte na každém kroku. A právě vedení Komety nás pozvalo, jako speciálního hosta, na chystané utkání pod širým nebem HC Kometa Brno – HC...
Více zde...

Kabát je opět „multiplatinový“!


pictureA hlavní zásluhu na tom máte Vy! Fanoušci a příznivci této kapely. Vy jste nebyli líní, nesosli jste to jen tak někde zdarma na netu. Byli jste ochotní vyrazit někam do obchodu, a toto CD jste si koupili! Díky!
Více zde...

STARŠÍ ČLÁNKY


Český Slavík Mattoni 2015
Kabát koncerty 2016 – 2017
Vánoční koncert – Brno
Vánoční koncert v O2 Aréně
Open Air Turné 2015 je minulostí!
Turné je úspěšně za polovinou
Western Boogie – video klip