ÚVOD
ARCHIV NOVINEK
KONCERTY
DISKOGRAFIE
BIOGRAFIE
HISTORIE
FOTOGALERIE
NA STAŽENÍ
KABÁT CHAT
KONTAKT
 
 

Doporučujeme

www.kabati.cz
www.kabati.cz/fanklub


Toto přihlášení neslouží k vytištění vaší vstupenky, zde řešíte pouze novinky zasílané e-mailem z www.kabat.cz. Pro přihlášení do systému vstupenek použijte tento ODKAZ.Valkýra - videoklip – hotovo


pictureVíme, že nám skalní spílají, proč to ještě není, ale je to tady. Ano přátelé, klip je hotov, a vy si ho zde, nebo na You Tube – kanál KabátTV můžete prohlédnout. Bylo na tom hodně práce, něco jsme předělávali, upravovali, ale teď jsme spokojení, a klip může do světa.
Více zde...

Klip Valkýra – již brzy


pictureVypadá to, že jsme se na to buďto úplně vyprdli, nebo nevíme co s tím. Kdepak přátelé… dnes Vám servírujeme „trailer“ neboli po česku ochutnávku, a do prázdnin Vám klip předložíme v plné parádě.
Více zde...

Kabát „de facto“ vyřazen z účasti o nejprodávanější nosič roku!


pictureS politováním musíme konstatovat, že IFPI, což je „Národní federace hudebního průmyslu“ v podstatě vyřadila z účasti o nejprodávanější nosič za rok 2015 CD skupiny KABÁT: DO PEKLA/DO NEBE, v rámci udílení cen Anděl za zmíněný rok. Čísla prodejů tohoto alba, když budou ze strany IFPI uváděna, tak zkreslená a nepravdivá!
Více zde...

Kabát natáčí klip na Valkýru


pictureV sobotu 30.ledna 2016 začala skupina Kabát natáčet na píseň Valkýra z posledního CD - Do pekla/Do nebe svůj premiérový profi videoklip. Už dnes je jasné, že to bude nejen nejdražší ale i výtvarně nejvýraznější klip za dobu existence kapely.
Více zde...

Vítáme nový rok 2016


pictureVítání nového roku, a loučení se se starým, je nejen v našich zeměpisných šířkách a délkách veselé, ale mnohdy až bouřlivé. Zároveň je to období, kdy se člověk od nepaměti tak nějak ohlíží za právě skončeným rokem, a bilancuje. Hodnotí, jaký ten rok vlastně byl… co udělal dobře… co mohl udělat lépe.
Více zde...

STARŠÍ ČLÁNKY


Hokejové hry Brno 2016 a SONO
Kabát je opět „multiplatinový“!
Český Slavík Mattoni 2015
Kabát koncerty 2016 – 2017
Vánoční koncert – Brno
Vánoční koncert v O2 Aréně
Open Air Turné 2015 je minulostí!