ÚVOD
ARCHIV NOVINEK
KONCERTY
DISKOGRAFIE
BIOGRAFIE
HISTORIE
FOTOGALERIE
NA STAŽENÍ
KABÁT CHAT
KONTAKT
 
 

Doporučujeme

www.kabati.cz
www.kabati.cz/fanklub

Toto přihlášení neslouží k vytištění vaší vstupenky, zde řešíte pouze novinky zasílané e-mailem z www.kabat.cz. Pro přihlášení do systému vstupenek použijte tento ODKAZ.KABÁT - TURNÉ 2017


pictureKapela Kabát vyráží po čtyřech letech v průběhu měsíců října a listopadu roku 2017 na halové Turné. Vstupenky se začnou prodávat v pondělí 5.12.2016 v 9:00 hod v síti Ticketportal. Turné má s ohledem na svůj technický rozsah neuvěřitelných devatenáct koncertů.
Více zde...

Český slavík 2016


pictureJsou věci mezi nebem a zemí, které se neomrzí. Rozhodně mezi ně patří ocenění, která mají svou váhu. Český slavík, ať už si o tom říká a myslí, kdo chce, co chce, mezi ně v našem případě rozhodně patří! Je to přece jen cena od fanoušků! Jakýsi pomyslný „barometr“ oblíbenosti.
Více zde...

Autogramiáda a Český slavík 2016


picturePřátelé… tak jak jsme slíbili, máme informace o chystané autogramiádě. Bude se konat v úterý 22.11.2016 v prodejně hudebních nosičů MUSICPOINT – Jungmannovo nám. 17, Praha 1, od 17:00 hodin. Pochopitelně se zúčastní celá kapela, a je to takové předvánoční poselství, a zřejmě poslední možnost se v tomto kalendářním roce osobně potkat s kapelou.
Více zde...

Vypich 2014 – Go Satane Go


picturePro ty, kteří to ještě neviděli (a ani nemohli), máme ochutnávku DVD, a to konkrétně z Vypichu. Je již tradicí, že Go Satane Go (díky efektům), téměř vždy vypadá jako jedna z nejatraktivnějších pecek z koncertu. Ne jinak tomu bylo i na Vypichu.
Více zde...

KABÁT 2013 – 2015


picturePřátelé drazí... Je to vyrobené, a jde to do prodeje. Jak jsme již psali, bude to na úvod exklusivně v síti hypermarketů Tesco, ale postupně se to dostane do všech obvyklých prodejen. My Vám to, kdo máte zájem, můžeme poslat z našeho E-Shopu: KABÁT 2013 - 2015. Doporučená MC (maloobchodní cena) je 499,-Kč.
Více zde...

STARŠÍ ČLÁNKY


Vypich 2014, Big Band 2013 (3 DVD a 1 CD)
v listopadu

Valkýra - videoklip – hotovo
Klip Valkýra – již brzy
Kabát „de facto“ vyřazen z účasti o nejprodávanější nosič roku!
Kabát natáčí klip na Valkýru
Vítáme nový rok 2016
Hokejové hry Brno 2016 a SONO